Jerzy Krukowski to niezwykle utalentowany zawodnik WKKW. Wielokrotnie stawał na podium MP.

W 2013 roku zdobył tytuł Mistrza Polski, W tym będzie reprezentował nasz kraj na MŚ w Normandii. Przez wiele lat szkolił się pod okiem najlepszych zawodników WKKW. We wrześniu 2013, mimo bardzo napiętego kalendarza, dał się zaprosić do Warszawy i poprowadził klinikę WKKW, a w lutym 2014, razem z dr Krzysztofem Skorupskim - zgrupowanie jeździeckie.

Piotr Piasecki to legenda polskiego jeździectwa. Dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, siedmiokrotny Mistrz Polski, dziewięciokrotny uczestnik Mistrzostw Europy w WKKW.

Warto zaznaczyć, że startował również w skokach przez przeszkody, na poziomie Grand Prix! Trener którego podopieczni mają w dorobku medale Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Trener kadry Polski przed Mistrzostwami Europy w Pratoni del Vivaro i Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie. Ma olbrzymią wiedzę odnośnie jeździectwa i potrafi się nią dzielić.

Andreas Ostholt - Mistrz Niemiec, dziesiąty jeździec ostatnich Mistrzostw Świata, trzykrotny uczestnik finału Pucharu Świata. Na co dzień stacjonuje w Warendorfie – niemieckim centrum wyszkolenia jeździeckiego. Zna i sam stosuje metody treningu najlepszych jeźdźców na świecie, do tego doskonale potrafi tę wiedzę przekazać. Potwierdzają to wszyscy jego uczniowie. Jest trenerem któremu „się chce”.

Back to Top