• Stajnia pensjonatowa
  Stajnia pensjonatowa Klub Jeździecki Aromer to profesjonalny ośrodek jeździecki, zapewniający idealne warunki zarówno do treningu sportowego, jak również nauki jazdy konnej. Ofertę kierujemy przede wszystkim do zawodników startujących w konkurencji ujeżdżenia i skoków przez przeszkody, jednak nasz ośrodek to także świetne miejsce do nauki solidnych podstaw jeździectwa.
 • Sekcja jeździecka
  Sekcja jeździecka Profesjonalna szkoła jazdy konnej - Sekcja Jeździecka. Adepci jeździectwa zdobywają u nas nie tylko umiejętności praktyczne, ale również wiedzę teoretyczną. Prowadzimy naukę jazdy dla początkujących, zaawansowanych i przygotowujemy do egzaminu na odznaki lub pierwszych startów. Organizujemy także półkolonie i obozy.
 • Zawody jeździeckie
  Zawody jeździeckie Od ponad 20 lat organizujemy zawody w ujeżdżeniu, paraujeżdżeniu oraz w skokach przez przeszkody, głównie rangi regionalnej, ale także i ogólnopolskiej. KJ Aromer jest jedynym ośrodkiem na Mazowszu z dwiema pełnowymiarowymi halami z profesjonalnym podłożem i zapleczem boksów z poidłami w murowanych stajniach. Gwarantujemy też świetną organizację.

Zapraszamy do Sekcji Jeździeckiej - profesjonalnej szkoły jazdy konnej

Nie prowadzimy zwykłej rekreacji. Prowadzimy treningi na naszych koniach.

Cennik jazd
(plik do pobrania)

Zapisy:
505 555 235 lub 502 555 582

Zajęcia są prowadzone od poniedziałku do piątku według harmonogramu. W soboty i niedziele godziny jazd umawiamy indywidualnie.

Treningi odbywają się w maksymalnie w 3-4 osobowych grupach za wyjątkiem jazd dla osób początkujących, które prowadzone są indywidualnie do momentu zdobycia przez jeźdźca umiejętności swobodnego poruszania się w trzech chodach (stęp, kłus, galop).

Już wkrótce

AROmeriada 2017/2018

AROmeriada 2017/2018
Wszystkie szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie cyklu

Letnie kursy przygotowawcze do BOJ

Letnie kursy przygotowawcze do BOJ
Letnie kursy przygotowawcze do Brązowej Odznaki Jeździeckiej PZJ Infrastruktura Zgrupowanie odbywa się na terenie Klubu...

Letnie zgrupowanie sportowe (KJ Aromer)

Letnie zgrupowanie sportowe (KJ Aromer)
Letnie zgrupowanie sportowe Dla kogo? Zgrupowanie jest skierowane do osób jeżdżących na poziomie Sport (Sport II i...

Cennik

Cennik KJ Aromer (plik do pobrania):

 • Pensjonat dla koni
 • Noclegi
 • Transport koni lub wypożyczenie koniowozu
 • Trening koni (przygotowanie do sprzedaży/przygotowanie do zawodów)

Nauka jazdy konnej (plik do pobrania):

 • Treningi sportowe
 • Przygotowanie do odznak jeździeckich
 • Jazdy dla osób początkujących
 • Jazdy rekreacyjne
 • Dzierżawa konia

K.J. AROMER, ul. Stołeczna 250, Józefin, 05-074 Halinów
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / Agnieszka Kopka: 505 555 235, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / Łukasz Sikorski: 502 555 582, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Back to Top